Wydarzenia

Mikołaj istnieje naprawdę. Tervetuloa Joulupukki kaksituhatta yksitoista tapahtumaan!

Bardzo się cieszę, że mam sposobność powitać Was wszystkich na naszej kolejnej imprezie mikołajkowej. Aż trudno uwierzyć, jak szybko minął ten rok. Wspaniale jest widzieć ponownie tak wielu z Was” * – powiedział Jani Konkarikoski, dyrektor generalny UPM Raflatac Polska podczas mikołajkowego spotkania, które wpisało się już w kalendarz grudniowych spotkań z klientami i partnerami firmy.

więcej »

Abc SRP. Branżowa konferencja Movidy.

listopad 2011

Jak wygląda etykieta logistyczna GS1, co może stanowić zagrożenie w procesie produkcji opakowań, jakie są funkcję opakowań SRP w łańcuchu dostaw, dlaczego opakowania SRP zdobyły tak dużą sławę w Anglii i wreszcie, jak nowe media wpływają na projektowanie opakowań?

więcej »

We wrześniu, w Poznaniu. Reminiscencje po Polagrze i Pakfoodzie.

Pierwsza edycja targów Polagra odbyła się w 1985 r. i od początku swojego istnienia, aż do dziś, skupia się na prezentacji wszystkiego tego,

więcej »

Bez granic. Otwarcie zakładu Plast-Box na Ukrainie.

wrzesień 2011

Przez 28 lat swojego istnienia firma Plast-Box przechodziła liczne transformacje, które pozwoliły małej prywatnej firmie przeobrazić się w spółkę giełdową i w końcu w potentata branży opakowaniowej. Dziś nikogo już nie dziwi kolejna ich fabryka poza granicami naszego kraju.

więcej »

Poland is No. 1. Otwarcie nowej fabryki Smurfit Kappa Pruszków.

lipiec 2011

Pomimo, iż Smurfit Kappa Group to globalny koncern, który ma swoje siedziby w prawie 400 lokalizacjach na całym świecie, od Azji aż po obie Ameryki, to ostatnie inwestycje grupy jasno wskazują, że to właśnie w Polsce zamierza rozwinąć swoje ogromne skrzydła.

więcej »

More than plastics. Nowy zakład Heinz Plastics Polska.

lipiec 2011

Działdowo to nieduże, spokojne miasto w województwie warmińsko-mazurskim. Dzięki zakładom grupy Heinz stało się prawdziwie opakowaniową metropolią.

więcej »

Interpack 2011. Jakość życia w świecie opakowań.

Najważniejsze wydarzenie w branży opakowaniowej zakończyło się ogromnym sukcesem. 2700 wystawców z ponad 60 krajów niemal jednomyślnie uznało tegoroczną

więcej »

What we do is HQ. Otwarcie nowej siedziby Edelmann Poland.

czerwiec 2011

Wyszukana muzyka, czerwony dywan, multimedialna prezentacja, zwiedzanie hali produkcyjnej, upominki dla gości, luksusowy hotel, występ gwiazdy, pyszne jedzenie – z taką fetą świętuje się w dzisiejszych czasach otwarcie nowej siedziby firmy. W szczególności jeśli jest ona obietnicą nowych możliwości produkcyjnych i rozwoju.

więcej »

W rozmiarze XXL. Inwestycje w QuadWinkowski.

marzec 2011

Otwarcie drukarni IMC S.A. Winkowski Group w Radzyminie oraz zakup nowej, wielkoformatowej offsetowej maszyny arkuszowej Heidelberg Speedmaster XL 162 5+LX3, która została uroczyście uruchomiona 23 marca br., rozpoczęły cykl inwestycji QuadWinkowski. W trakcie kuluarowych rozmów Tadeusz Winkowski powiedział mi, że w druku opakowań widzi ogromny potencjał… Co jeszcze planuje? – tego nie zdradził. więcej »

Powiew innowacji. Targi easyFairs Packaging Innovations.

marzec 2011

Podczas trzeciej edycji targów easyFairs Packaging Innovations, które odbyły się w dniach 23 i 24 marca w warszawskiej hali Expo, prawie dwa tysiące zwiedzających mogło podziwiać produkty i usługi dziewięćdziesięciu uznanych firm opakowaniowych zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

więcej »

Komentarz miesiąca

Inteligentny design opakowania

Wraz z rozwojem gospodarczym muszą podążać również i opakowania. Często są one określane jako „inteligentne”, ponieważ do ich funkcji należy również filtrowanie i interpretowanie informacji. Inteligentne opakowania można rozpoznać po określonych cechach: są interaktywne, przybierają coraz bardziej wyrafinowane formy i można je kształtować według życzeń klienta. 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty