Food & Pack #1

Pierwszy odcinek Food & Pack z Bogdanem Orzechowskim w roli głównej dotyczy aktualnych zagadnień i wyzwań branży opakowaniowej.

© SIG

Firma SIG, międzynarodowy dostawca linii produkcyjnych i rozwiązań w zakresie kartonowych opakowań aseptycznych, została partnerem merytorycznym nowego programu online o nazwie Food & Pack, realizowanego na kanale SpożywczaTV na youtube. Program ukazuje się w cyklu miesięcznym, a eksperci oraz goście zaproszeni do programu rozmawiają na temat wyzwań, trendów, rozwiązań na rynku opakowań do napojów oraz żywności. W ubiegłym tygodniu miała miejsce pierwsza rozmowa z Bogdanem Orzechowskim, dyrektorem zarządzającym firmy SIG Polska, który opowiada między innymi o reakcji branży na nieprzewidziane wydarzenia, o zmianach w łańcuchach dostaw, wyzwaniach branży oraz podejściu producentów i sieci handlowych do kwestii greendeal’u i ecodesignu, a także przedstawia cele związane ze zrównoważonym rozwojem, które postawiła przed sobą branża aseptycznych opakowań kartonowych. Dwuczęściowy odcinek można obejrzeć na stronie www.youtube.com/.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty