Targi

Targi opakowań od podszewki

 

Tworzenie jednych z najważnieszych w tej części Europy targów opakowań to przedsięwzięcie wymagające umiejętności połączenia wielu elementów w harmonijną całość. To ciężka praca zespołowa, wymagająca zarówno twórczej inwencji, jak i drobiazgowego planowania. Zabierając się za przygotowanie targów bez wątpienia trzeba liczyć się z dużą ilością pracy i nerwów. Jednak realizując zaplanowane działania punkt po punkcie ostateczny efekt okazuje się niezwykle satysfakcjonujący.

O tym, jak wygląda przygotowanie Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations rozmawiamy z Komisarz Targów i zarazem Kierownikiem Zespołu – Katarzyną Banach-Kowalenko.

więcej »

Jesienne inspiracje

Kilkuset wystawców z 18 krajów świata, niemalże 25 tys. metrów kwadratowych przestrzeni wystawienniczej oraz kilkadziesiąt tysięcy  targowych gości, którzy odwiedzili ekspozycję to bilans  tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak, które odbyły się w dniach 1-4 października 2018 w Poznaniu. Wydarzeniu towarzyszyły Targi 4 Print Week i Polimer Tech.

więcej »

11. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations prezentują nowy layout. Nieszablonowe opakowania, etykiety, displaye i usługi. 7 stref tematycznych, a w nich specjalistyczne opakowania dla kilkunastu branż. Elastyczne, nowoczesne i funkcjonalne. 

więcej »

Paryski szyk

 Już 26 listopada rozpoczną się jedne z największych targów branży opakowaniowej w Europie – All4Pack. Przez cztery dni w Paryżu zbiorą się najwięksi przedsiębiorcy działający na tym rynku, wystawiając swoje produkty, a także poszukując rozwiązań, które będą mogli wykorzystać w swoich firmach.

więcej »

Pod znakiem kosmetyków

W dniach 26 i 27 września odbyła się trzecia edycja targów CosmeticBusiness Poland. Wysoka frekwencja odwiedzających i pozytywne opinie wystawców są potwierdzeniem sukcesu imprezy. Wspólny termin z targami HPCI umożliwił  prezentację w jednym miejscu i czasie oferty dla wszystkich etapów produkcji kosmetyków. W Warszawskim Centrum EXPO XXI najnowszą ofertę produktów i usług dla branży kosmetycznej i detergentowej zaprezentowało w sumie ponad 280 wystawców oraz reprezentowanych marek i firm. 

więcej »

W doborowym towarzystwie

Rozpoczynamy odliczanie do największych i cieszących się ogromną popularnością Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak, które rozpoczną się 1 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Lista wystawców nieustannie się powiększa, a organizatorzy przedstawili bogaty program wydarzeń towarzyszących.

więcej »

Jak zarządzać markami własnymi?

Merytoryczne konferencje, najnowsze trendy oraz najwięksi specjaliści z branży, a także konkurs na najlepsze opakowanie – to wszystko odbędzie się już 17-19 października 2018 roku na terenie Targów Kielce. To już 5. edycja Future Private Labels Poland & CEE,  jedynego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej w całości poświęconego markom własnym.

więcej »

Branżowe korzyści

Targowa jesień co roku obfituje w wiele interesujących wydarzeń, a niektóre z nich już na stałe wpisały się w branżowy kalendarz obowiązkowych eventów. Jednym z nich są niewątpliwie Branżowe Targi Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego – CosmeticBusiness Poland, które już po raz trzeci odbędą się w Warszawie na terenie Centrum EXPO XXI w dniach 26 i 27 września.

więcej »

W jednym miejscu i czasie

Tysiące zwiedzających, setki wystawców, niezliczone spotkania, udane biznesowe rozmowy – blok jesiennych targów zapowiada się bardzo interesująco. W dniach 1-4 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, 4 PRINT WEEK oraz Targi Technologii dla Przetwórstwa Polimerów POLIMER TECH. Są to trzy imprezy koncentrujące się na tematyce branży opakowań, technologii druku i offsetu, a także technologii związanych z przetwórstwem tworzyw polimerowych. Warto także wspomnieć o POLAGRZE-TECH, która rozpocznie się dzień wcześniej – 30 września – i potrwa do 4 października. 

więcej »

Norymberski gigant

W dniach 25-27 września 2018 roku odbędzie się FachPack  w tym roku targi będą większe niż kiedykolwiek. Po raz pierwszy europejskie targi opakowań, procesów i technologii zajmą dwanaście hal norymberskiego obiektu targowego. Norymberga oczekuje ok. 1,5 tys. wystawców i ponad 40 tys. odwiedzających, uczestniczących we wrześniowej imprezie. By nie pogubić się w tak dużej liczbie wystawców, zupełnie przeorganizowano plan hal i podzielono je tematycznie.

więcej »

Komentarz miesiąca

Opakowanie kartonowe w centrum zainteresowania świata

W ostatnich latach obserwujemy trend związany z większym zużyciem kartonu w produkcji opakowań. Ma być nie tylko pięknie, ale i ekologicznie! Luksusowo i elegancko! To właśnie w tym obszarze zabłysnąć chcą marki premium. Karton to nie mikroplastik, ale materiał, który można łatwo poddać recyklingowi.

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty