Kalendarium

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

26-28.09.2022 · TAROPAK, Poznań

03-05.10.2022 · LuxePack, Monaco

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

11-14.09.2023 · LABELEXPO, Bruksela

Targi

Taropak 2022. Poznańskie spotkanie branży opakowaniowej

W dniach 26-28 września na Międzynarodowych Targach w Poznaniu odbyła się kolejna edycja targów Taropak.

więcej »

VIII Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań. Ruszyła rejestracja!

Już teraz można się zarejestrować na VIII Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack.

więcej »

Targi Taropak 2022 w Poznaniu. Wyjątkowe wydarzenie opakowaniowe

Tegoroczna edycja Targów Taropak odbędzie się w dniach 26-28 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Odwiedzający targi będą mogli odwiedzić kilka specjalnych stref branżowych, na których wystawcy zaprezentują swoją działalność i usługi.

więcej »

Innowacje pod jednym dachem. Pack Expo International 2022

Targi opakowań i przetwórstwa Pack Expo International organizowane przez Association for Packaging and Processing Technologies (PMMI) rozpoczną się 23 października 2022 roku w McCormick Place w Chicago, USA.

 

więcej »

Nowa data targów. Labelexpo Asia w grudniu

Targi Labelexpo Asia, które miały się odbyć w dniach 28 czerwca - 1 lipca 2022 zostaną przesunięte na 7-10 grudnia 2022 roku. Organizator wydarzenia Tarsus Group ogłosił, że przełożenie targów wynika z obecnie obowiązujących ograniczeń pandemicznych w Szanghaju.

więcej »

Zobaczymy się w 2025! Targi Pharmmintech

Edycja targów Pharmmintech dla branż przyrodniczych, która odbyła się w dniach 3-6 maja 2022 w Fiera Milano przerosła wszelkie oczekiwania wystawców i operatorów. Organizatorzy targów, Gruppo Bologna Fiere i Ipack są zadowoleni z kooperacji i już ogłosili odnowienie umowy na organizację kolejnych dwóch edycji targów Pharmmintech.

więcej »

Powrót targów drinktec. KHS z pełnym portfolio

Firma KHS potwierdziła swoją obecność na targach drinktec, które odbędą się w dniach od 12 do 16 września 2022 roku. Producent zaprezentuje swoje najnowsze maszyny i systemy pakowania.

więcej »

Coesia na targach Achema. Nowocześnie dla farmacji

Grupa Coesia zapowiedziała swój udział w targach Achema, największych międzynarodowych targach inżynierii chemicznej, ochrony środowiska i biotechnologii, które odbędą się we Frankfurcie w dniach od 22 do 26 sierpnia 2022 roku.

więcej »

Lead the revolution!

W dniach 21-24 listopada 2022 roku w podparyskim centrum wystawienniczym Paris Nord Villepinte odbędą się Międzynarodowe Targi Opakowań i Intralogistyki All4Pack Emballage Paris. Wydarzenie to zgromadzi w ciągu 4 dni 4 dni 66 000 profesjonalistów z sektorów Packaging, Printing, Processing i Logistics.

więcej »

Targi Modernlog za nami

W dniach 31 maja do 3 czerwca w Poznaniu odbyły się targi Modernlog. Podczas czterech dni targów można było z bliska podziwiać wiodące rozwiązania z zakresu logistyki, magazynowania i transportu. Swoje produkty zaprezentowały m.in. firmy Wanzl, Craemer, czy Bekuplast.

więcej »

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty