Targi

Witamy w Poznaniu

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów Taropak. To już 40 odsłona tego branżowego wydarzenia, które odbędzie się w Poznaniu w dniach 30.09-3.10. 2019. Taropak od lat jest ceniony zarówno przez uczestników jak i organizacje oraz instytucje związane z  opakowaniami. Każda kolejna edycja targów przyciąga kilkuset dostawców oraz tysiące zwiedzających

więcej »

V Konferencja i Targi Producentów Marek Własnych Future Private Labels Poland & CEE

Jak zarządzać markami własnymi czyli V edycja Future Private Labels Poland & CEE

Merytoryczne konferencje, nowe trendy oraz najwięksi specjaliści z branży, a także  konkurs na najlepsze opakowanie to wszystko już 16-17 października 2019 roku w Targach Kielce podczas V edycji programu FUTURE PRIVATE LABELS Poland & CEE – jedynego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej w 100% poświęconego markom własnym.

więcej »

Pierwsze takie targi w Polsce

Większość imprez targowych ma już swoją długą historię i wypracowaną pozycję na rynku. Z tego powodu rzadko widuje się nowe wydarzenia. Pomimo trudności jakie wiążą się z organizacją takiego przedsięwzięcia, wydawnictwo Farmacom postanowiło podjąć wyzwanie.

więcej »

Rozwijające się wydarzenie

Coroczne targi branży opakowaniowej Taropak w Poznaniu cieszą się coraz większą popularnością. Poprzednią edycję odwiedziło ponad 42 tys. odwiedzających. Mogli oni zobaczyć stoiska 430 wystawców, wystawiających się na 25 tys. metrach kwadratowych. Taka popularność wynika z wielu czynników. Przede wszystkim – polska branża opakowaniowa gra jedną z kluczowych roli w Europie. Dodatkowo co roku przygotowanych jest wiele atrakcji oraz prelekcji, pozwalających poszerzyć wiedzę na temat produktów, materiałów oraz całej branży, co zachęca do odwiedzenia targów.

więcej »

Targi opakowań od podszewki

 

Tworzenie jednych z najważnieszych w tej części Europy targów opakowań to przedsięwzięcie wymagające umiejętności połączenia wielu elementów w harmonijną całość. To ciężka praca zespołowa, wymagająca zarówno twórczej inwencji, jak i drobiazgowego planowania. Zabierając się za przygotowanie targów bez wątpienia trzeba liczyć się z dużą ilością pracy i nerwów. Jednak realizując zaplanowane działania punkt po punkcie ostateczny efekt okazuje się niezwykle satysfakcjonujący.

O tym, jak wygląda przygotowanie Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations rozmawiamy z Komisarz Targów i zarazem Kierownikiem Zespołu – Katarzyną Banach-Kowalenko.

więcej »

Jesienne inspiracje

Kilkuset wystawców z 18 krajów świata, niemalże 25 tys. metrów kwadratowych przestrzeni wystawienniczej oraz kilkadziesiąt tysięcy  targowych gości, którzy odwiedzili ekspozycję to bilans  tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak, które odbyły się w dniach 1-4 października 2018 w Poznaniu. Wydarzeniu towarzyszyły Targi 4 Print Week i Polimer Tech.

więcej »

11. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations prezentują nowy layout. Nieszablonowe opakowania, etykiety, displaye i usługi. 7 stref tematycznych, a w nich specjalistyczne opakowania dla kilkunastu branż. Elastyczne, nowoczesne i funkcjonalne. 

więcej »

Paryski szyk

 Już 26 listopada rozpoczną się jedne z największych targów branży opakowaniowej w Europie – All4Pack. Przez cztery dni w Paryżu zbiorą się najwięksi przedsiębiorcy działający na tym rynku, wystawiając swoje produkty, a także poszukując rozwiązań, które będą mogli wykorzystać w swoich firmach.

więcej »

Pod znakiem kosmetyków

W dniach 26 i 27 września odbyła się trzecia edycja targów CosmeticBusiness Poland. Wysoka frekwencja odwiedzających i pozytywne opinie wystawców są potwierdzeniem sukcesu imprezy. Wspólny termin z targami HPCI umożliwił  prezentację w jednym miejscu i czasie oferty dla wszystkich etapów produkcji kosmetyków. W Warszawskim Centrum EXPO XXI najnowszą ofertę produktów i usług dla branży kosmetycznej i detergentowej zaprezentowało w sumie ponad 280 wystawców oraz reprezentowanych marek i firm. 

więcej »

W doborowym towarzystwie

Rozpoczynamy odliczanie do największych i cieszących się ogromną popularnością Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania Taropak, które rozpoczną się 1 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Lista wystawców nieustannie się powiększa, a organizatorzy przedstawili bogaty program wydarzeń towarzyszących.

więcej »

Komentarz miesiąca

Opakowanie kartonowe w centrum zainteresowania świata

W ostatnich latach obserwujemy trend związany z większym zużyciem kartonu w produkcji opakowań. Ma być nie tylko pięknie, ale i ekologicznie! Luksusowo i elegancko! To właśnie w tym obszarze zabłysnąć chcą marki premium. Karton to nie mikroplastik, ale materiał, który można łatwo poddać recyklingowi.

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty