Nowy termin targów

Londyńska edycja targów Packaging Innovations i Luxury Packaging odbędzie się w nowym terminie 1 i 2 grudnia 2021 roku.

© Olympia London

Tegoroczna londyńska edycja targów Packaging Innovations i Luxury Packaging została ponownie przesunięta. Jak podają organizatorzy, decyzja ta została podjęta ze względu na trwające skutki pandemii koronawirusa. Wydarzenie zostało przeniesione z 22 i 23 września na 1 i 2 grudnia 2021 roku i odbędzie się w centrum wystawienniczym Olympia.

Według Easyfairs, chociaż wiele ograniczeń nałożonych przez rząd zostało już zniesionych, to organizacja wydarzenia we wrześniu byłaznacznie trudniejszaze względu na dużą liczbę międzynarodowych wystawców, którzy ze względu na wciąż obecne restrykcje dotyczące kwarantanny i wjazdów do Wielkiej Brytanii mogliby napotkać liczne problemy. Organizatorzy twierdzą, że wraz z realizacją programu szczepień, podróżowanie za granicę w grudniu wróci na normalne tory.

Swoją obecność zadeklarowało już 170 wystawców. W tym roku wydarzenie będzie poświęcone innowacjom z zakresu opakowań luksusowych oraz opakowań FMCG. Spotkania dotyczyć będą kluczowych zagadnień branży, takich jak inteligentne rozwiązania opakowaniowe, aktualne trendy, a także wyzwania i możliwości w zakresie zrównoważonego rozwoju.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty