Ostre cięcie

Dobre narzędzia tnące powinny być nie tylko wydajne i precyzyjne, ale przede wszystkim bezpieczne. Warto zatem wybierać tylko te, które zagwarantują funkcjonalność i długą żywotność wraz z profesjonalną ochroną użytkownika. Takie rozwiązania oferuje firma Jusky, zajmująca się sprzedażą uniwersalnych noży ręcznych i maszynowych oraz ostrzy przemysłowych.

 

W portfolio firmy znajdują się profesjonalne narzędzia dla przemysłu produkowane przez takie przedsiębiorstwa jak: The Safety Knife Company, Klever Innovations, Durham-Duplex i Slice. Trafiają one nie tylko na rynek polski, ale także m.in. rosyjski, czeski, słowacki czy łotewski. Firma prowadzi również doradztwo techniczne oraz profesjonalny serwis sprzedaży – 96 proc. zamówień zrealizowanych w gwarantowanym terminie. Warto także podkreślić, że przedsiębiorstwo jest nadzorowane przez jednostkę zewnętrzną Dekra Certification w zakresie systemu jakości ISO 9001.

 

Komfort pracy

Jedną z propozycji firmy Jusky jest nóż bezpieczny RiteKnife AS100. Posiada podwójny system bezpieczeństwa z ruchomą osłoną ostrza i dźwignią umiejscowioną w dolnej części rękojeści. Wytrzymała konstrukcja noża zapewnia efektywność i najwyższy poziom ochrony nawet przy intensywnych pracach w przemyśle. W odróżnieniu od noży podobnego typu, ostrze w RiteKnife AS100 nie ucieka z powrotem do rękojeści w wyniku utraty kontaktu z ciętym materiałem. Wystarczy odblokować mechanizm zabezpieczający poprzez naciśnięcie dźwigni i narzędzie jest gotowe do pracy. Osłona ostrza automatycznie powraca do pozycji bezpiecznej po utracie kontaktu z ciętym materiałem i blokuje się w punkcie wyjścia, chroniąc użytkownika przed skaleczeniem. Dodatkową zaletą jest sam kształt noża zaprojektowany zgodnie z zasadami ergonomii. Posiada miły w dotyku, dopasowany do dłoni uchwyt, który zapewnia komfort pracy nawet podczas cięcia grubych materiałów. Nóż jest wyposażony w wysokiej jakości ostrze Mozart, które można wymienić bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi.    

 

Technologia Ergo Pull zmniejsza wysiłek mięśni w porównaniu ze standardowymi nożami ręcznymi.

Ceramiczna innowacja

Równie innowacyjnym narzędziem jest nóż Smart-Retract Utility Knife z 2-stopniowym mechanizmem sprężynowym Ergo-Pull. Większość dostępnych noży ręcznych wymaga przesunięcia suwaka do przodu i pociągnięcie noża do tyłu, aby zacząć ciąć. Technologia Ergo-Pull działa w sposób odwrotny, tzn. należy pociągnąć suwak do tyłu, zgodnie z kierunkiem cięcia. Wymaga to mniejszego wysiłku mięśni przedramienia i dłoni w porównaniu do standartowego noża ręcznego, w którym suwak pcha się do przodu. Nóż Smart-Retract Utility Knife jest wyposażony w ostrze ceramiczne o długości 23 mm, które po skończonym cięciu chowa się do rękojeści nawet wtedy, gdy palec pozostaje na suwaku. Warto zaznaczyć, że ostrza ceramiczne są bezpieczniejsze i wydajniejsze od ostrzy metalowych, ponieważ nie przewodzą prądu elektrycznego, nie ulegają korozji i mają 10 razy dłuższą żywotność.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Czy wiedzieliście, że...

...większość kupujących wodę toaletową rozpoznaje ją nie po zapachu, ale po opakowaniu?

... również zapach opakowania potrafi zainteresować kupującego?

... „poczucie wartości” opakowania odgrywa coraz większą rolę w procesie zakupu?

... trend do emocjonalnego zakupu stanowi wielką szansę dla opakowania?

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty