Nowa oferta dla e-commerce

Nowe rozwiązania opakowaniowe są częścią ekologicznej strategii firmy - MAP2030. Obejmuje ona ambitne zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, które mają być zrealizowane w ciągu najbliższej dekady. W ramach tego planu do 2025 roku wszystkie produkty firmy mają nadawać się do ponownego użytku, recyklingu lub kompostowania.

© Mondi

Firma Mondi wprowadziła na rynek kompleksowy asortyment rozwiązań opakowaniowych z tektury falistej dla artykułów spożywczych, przeznaczonych dla branży e-commerce. Jak podkreśla producent, dopasowane funkcjonalne opakowania umożliwiają bezproblemowe dostawy różnych towarów, w tym łatwo psującej się żywności czy butelek wina.

 

Opakowania w pełni nadają się do recyklingu, spełniając zarazem oczekiwania odnośnie opłacalności, ochrony produktu i zgodności z zasadami zrównoważonego rozwoju. Sprzedawcy artykułów spożywczych mają do dyspozycji ofertę zrównoważonych produktów, obejmującą siedem rozwiązań opakowaniowych, przeznaczonych dla wszelkich rodzajów dystrybucji, takich jak sprzedaż typu click & collect, dostawy lokalne dostarczane transportem własnym sprzedawcy czy dostawy na większe odległości za pośrednictwem przewoźników zewnętrznych. Projekty można dostosować do potrzeb sklepów różnej wielkości.

 

7 boxów, 7 zastosowań

Najnowszy asortyment rozwiązań opakowaniowych e-grocery obejmuje: Pick&ShipBox, uniwersalne rozwiązanie opakowaniowe dla wszystkich kanałów dystrybucji, dostosowane do zróżnicowanych wymagań i wygodne w użyciu ( zapewniające łatwe podnoszenie i otwieranie); PantryBox - opakowanie, które umożliwia szybkie i łatwe pakowanie i zamknięcie, jest wytrzymałe, można je sztaplować i wykorzystywać zarówno do dostaw jak i zakupów typu click & collect; RecipeBox, rozwiązanie przeznaczone do bezpośrednich dostaw świeżych produktów i artykułów spożywczych, wyposażone w zintegrowaną pokrywę i opcjonalne otwory zapewniające lepszą wentylację; EatsBox - lekkie opakowanie do niewielkich lokalnych dostaw rowerem lub skuterem, umożliwiające szybkie napełnianie; Click&LoadBox, opakowanie przeznaczone do zakupów typu click & collect obejmujących różne rodzaje artykułów spożywczych, wyposażone w uchwyty ułatwiające przenoszenie i załadunek do samochodu; Click&EnjoyBox - rozwiązanie opakowaniowe do pakowania ofert świątecznych, podarunków lub sezonowych pakietów promocyjnych, wyposażone w przegródki na wysokie produkty, np. butelki oraz wygodny uchwyt; oraz Click&CarryBox, wytrzymałe i stabilne opakowanie na cięższe artykuły różnego rodzaju wyposażone w zintegrowany uchwyt ułatwiający przenoszenie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty