Wyposażenie za 20 milionów

Nowa inwestycja zapewni zwiększoną wydajność zakładów, co umożliwi producentowi zaspokojenie różnorodnych potrzeb klientów oraz dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań opakowaniowych.

© Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa zainwestuje 20 milionów euro w cztery zakłady zlokalizowane w Czechach i na Słowacji, co znacznie zwiększy tamtejsze możliwości produkcyjne oraz ułatwi prowadzenie biznesu i rozwój działalności w Europie Wschodniej. Inwestycja składa się z czterech dużych projektów - trzy z nich będą realizowane w Czechach, w zakładach Smurfit Kappa w Žebráku, Žimrovicach i Ołomuńcu, a jeden na Słowacji w Smurfit Kappa Štúrovo. Wszystkie cztery projekty mają zostać zakończone w tym roku. W ramach działań zainstalowane zostaną nowe maszyny, które mają zwiększyć moce produkcyjne o ponad 100 milionów opakowań standardowych i z nadrukiem offsetowym rocznie. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, nowe urządzenia nie tylko umożliwią zakładom sprostanie rosnącemu zapotrzebowaniu klientów na zrównoważone opakowania papierowe, ale też pozwolą na konsekwentne dostarczanie na rynek wysokiej jakości rozwiązań opakowaniowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty