„Rethinking possibilites”

Prezentacja firmy Konica Minolta na wirtualnych targach drupa odbędzie się pod hasłem „Rethinking possibilites” i obejmie najważniejsze rozwiązania technologiczne producenta.

© Konica Minolta

Podczas wirtualnych targów virtual.drupa, odbywających się w dniach 20-23 kwietnia, firma Konica Minolta, we współpracy ze swoimi partnerami i klientami, zaprezentuje szereg rozwiązań ze swojego portfolio.

 

 Obecność firmy na tym wirtualnym wydarzeniu, przebiegająca pod hasłem „Rethinking possibilites”, będzie uwzględniać takie obszary jej działania jak druk inkjetowy, druk produkcyjny, uszlachetnianie, druk etykiet i opakowań, czy laserowe wycinanie. Głównym przesłaniem Konica Minolta będzie „przekraczanie granic”, poszukiwanie nowych możliwości biznesowych i pełne wykorzystanie potencjału tkwiącego w druku. Firma będzie się koncentrować na wspieraniu klientów w realizowanej przez nich transformacji cyfrowej.

 

Harmonogram wydarzeń

21 kwietnia o godzinie 10:40 odbędzie się sesja pt. „Zautomatyzowany cyfrowy druk produkcyjny” i będzie poświęcona oprogramowaniu i urządzeniom Konica Minolta w kontekście usprawnienia przepływu prac w drukarni. Wśród prezentowanych rozwiązań znajdą się: oprogramowanie AccurioPro Flux, AccurioPro Dashboard oraz bazujące na technice tonerowej urządzenia arkuszowe AccurioPress C4080 i AccurioPress C14000, wzbogacone o różne systemy wykańczania oferowane przez Konica Minolta.

Główną atrakcją sesji zaplanowanej na 22 kwietnia o godzinie 10:00 będzie wielokolorowa maszyna inkjetowa AccurioJet KM-1e LED UV (następca modelu AccurioJet KM-1), oferująca wysoką jakość druku z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii dostępnej na rynku.

Podczas sesji odbywającej się 22 kwietnia o godzinie 11:20 zaprezentowane zostaną zalety i bogate możliwości urządzenia do uszlachetnień MGI JetVarnish 3D, oferowanego w różnych wariantach - od modelu entry level do rozbudowanej wersji w formacie B1.

Kolejnego dnia targów - 23 kwietnia o godz. 10:00 będzie miała miejsce sesja poświęcona cyfrowemu systemowi do laserowego wycinania Motioncutter.

Z kolei tonerowa maszyna etykietowa AccurioLabel 230 oraz najnowsze urządzenie do  druku opakowań z tektury falistej PKG-675i będą głównymi zaganieniami sesji poświęconej produkcji opakowań i etykiet, zaplanowanej na 23 kwietnia na godz. 11:20.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty