Nowa data Plastpolu

Targi Plastpol odbędą się w dniach od 21 do 23 września 2021 roku.

© Targi Kielce

Jedno z największych wydarzeń branży opakowaniowej w Europie Środkowo-Wschodniej - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol - odbędą się jeszcze tej jesieni, w dniach od 21 do 23 września na terenie Targów Kielce. Jak podają organizatorzy, na wydarzeniu nie zabraknie nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych oraz merytorycznych konferencji połączonych z panelami dyskusyjnymi i seminariów. Hasłem przewodnim spotkania będzie automatyzacja i cyfryzacja produkcji przemysłowej, od komponentu po gotowy produkt. Podczas targów zostaną zaprezentowane całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów. Jak podkreślają organizatorzy, kielecki ośrodek wystawienniczy jest w pełni gotowy na przyjęcie uczestników tego wydarzenia, którego głównym priorytetem jest zapewnienie relacjom biznesowym pomiędzy uczestnikami bezpiecznych warunków.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty