Do zobaczenia w październiku

Taropak to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań.

© Grupa MTP

W dniach 4-6 października 2021 na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się spotkanie przedstawicieli branży opakowań. Konstruktywna wymiana doświadczeń, nowości technologiczne i premierowe prezentacje rozwiązań przyszłości dedykowanych branżom takim jak m.in.: kosmetyka, farmacja, meblarstwo, motoryzacja, ogrodnictwo czy przemysł spożywczy to tylko część zagadnień, jaki obejmuje Taropak 2021. Jak podkreślają organizatorzy, kolejna edycja targów to wydarzenie skupiające uwagę na rosnącej roli automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Nieodłącznymi elementami pojawiającymi się podczas spotkania będzie technologia związana z produkcją opakowań i etykietowaniem oraz magazynowaniem i co-packingiem. Organizatorzy położyli szczególny nacisk także na wątek rozwoju branży e-commerce oraz roli eko-opakowań jako wyzwań przyszłości.

Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej - online, z wykorzystaniem platformy, która umożliwia spotkania z potencjalnymi partnerami z całego świata i zdobycie nowych rynków zbytu oraz stacjonarnie - w formie tradycyjnej, pozwalającej na optymalną prezentację produktów, rozwiązań czy wymianie informacji w formie spotkań na żywo. Platforma umożliwiająca udział w wydarzeniu w formie online oprócz korzyści wynikających ze swobodnego budowania relacji biznesowych niezależnie od lokalizacji, posiada także możliwości katalogowania produktów i łatwego, intuicyjnego dostępu do treści prezentowanych podczas wydarzenia (przed jego rozpoczęciem oraz po nim). Co więcej, tegoroczna edycja odbędzie się w towarzystwie targów Polagra. Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość zwiedzania ekspozycji zarówno targów Polagra, jak i Taropak.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty