Wydarzenia

Czynnik cywilizacyjno-twórczy. I. Kongres Przemysłu Opakowań.

Polska Izba Opakowań, organizacja samorządu gospodarczego przedsiębiorców branży opakowań, zrzeszająca producentów opakowań, materiałów opakowaniowych...

więcej »

W odpowiednim czasie i miejscu. 30-lecie firmy Skanem Poznań.

Z dworską etykietą w Pałacu Hardtów w Wąsowie 9 maja br. odbyła się wielka uroczystość 30-lecia panowania królestwa Skanem Poznań na ziemiach polskich

więcej »

Zakodowany profesjonalizm. Inwestycje w firmie HIT-Kody Kreskowe.

styczeń 2012

„Decyzje podjęte blisko osiemnaście lat temu oraz ludzie, którzy tworzyli tę firmę na początku 1994 roku są podstawą dzisiejszego sukcesu” – powiedział Grzegorz Iglewski, prezes zarządu HIT-Kody Kreskowe, witając zaproszonych gości na uroczystym otwarciu nowego budynku firmy. więcej »

Mikołaj istnieje naprawdę. Tervetuloa Joulupukki kaksituhatta yksitoista tapahtumaan!

Bardzo się cieszę, że mam sposobność powitać Was wszystkich na naszej kolejnej imprezie mikołajkowej. Aż trudno uwierzyć, jak szybko minął ten rok. Wspaniale jest widzieć ponownie tak wielu z Was” * – powiedział Jani Konkarikoski, dyrektor generalny UPM Raflatac Polska podczas mikołajkowego spotkania, które wpisało się już w kalendarz grudniowych spotkań z klientami i partnerami firmy.

więcej »

Abc SRP. Branżowa konferencja Movidy.

listopad 2011

Jak wygląda etykieta logistyczna GS1, co może stanowić zagrożenie w procesie produkcji opakowań, jakie są funkcję opakowań SRP w łańcuchu dostaw, dlaczego opakowania SRP zdobyły tak dużą sławę w Anglii i wreszcie, jak nowe media wpływają na projektowanie opakowań?

więcej »

We wrześniu, w Poznaniu. Reminiscencje po Polagrze i Pakfoodzie.

Pierwsza edycja targów Polagra odbyła się w 1985 r. i od początku swojego istnienia, aż do dziś, skupia się na prezentacji wszystkiego tego,

więcej »

Bez granic. Otwarcie zakładu Plast-Box na Ukrainie.

wrzesień 2011

Przez 28 lat swojego istnienia firma Plast-Box przechodziła liczne transformacje, które pozwoliły małej prywatnej firmie przeobrazić się w spółkę giełdową i w końcu w potentata branży opakowaniowej. Dziś nikogo już nie dziwi kolejna ich fabryka poza granicami naszego kraju.

więcej »

Poland is No. 1. Otwarcie nowej fabryki Smurfit Kappa Pruszków.

lipiec 2011

Pomimo, iż Smurfit Kappa Group to globalny koncern, który ma swoje siedziby w prawie 400 lokalizacjach na całym świecie, od Azji aż po obie Ameryki, to ostatnie inwestycje grupy jasno wskazują, że to właśnie w Polsce zamierza rozwinąć swoje ogromne skrzydła.

więcej »

More than plastics. Nowy zakład Heinz Plastics Polska.

lipiec 2011

Działdowo to nieduże, spokojne miasto w województwie warmińsko-mazurskim. Dzięki zakładom grupy Heinz stało się prawdziwie opakowaniową metropolią.

więcej »

Interpack 2011. Jakość życia w świecie opakowań.

Najważniejsze wydarzenie w branży opakowaniowej zakończyło się ogromnym sukcesem. 2700 wystawców z ponad 60 krajów niemal jednomyślnie uznało tegoroczną

więcej »

Komentarz miesiąca

Opakowanie kartonowe w centrum zainteresowania świata

W ostatnich latach obserwujemy trend związany z większym zużyciem kartonu w produkcji opakowań. Ma być nie tylko pięknie, ale i ekologicznie! Luksusowo i elegancko! To właśnie w tym obszarze zabłysnąć chcą marki premium. Karton to nie mikroplastik, ale materiał, który można łatwo poddać recyklingowi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty