Wydarzenia

Bez granic. Otwarcie zakładu Plast-Box na Ukrainie.

wrzesień 2011

Przez 28 lat swojego istnienia firma Plast-Box przechodziła liczne transformacje, które pozwoliły małej prywatnej firmie przeobrazić się w spółkę giełdową i w końcu w potentata branży opakowaniowej. Dziś nikogo już nie dziwi kolejna ich fabryka poza granicami naszego kraju.

więcej »

Poland is No. 1. Otwarcie nowej fabryki Smurfit Kappa Pruszków.

lipiec 2011

Pomimo, iż Smurfit Kappa Group to globalny koncern, który ma swoje siedziby w prawie 400 lokalizacjach na całym świecie, od Azji aż po obie Ameryki, to ostatnie inwestycje grupy jasno wskazują, że to właśnie w Polsce zamierza rozwinąć swoje ogromne skrzydła.

więcej »

More than plastics. Nowy zakład Heinz Plastics Polska.

lipiec 2011

Działdowo to nieduże, spokojne miasto w województwie warmińsko-mazurskim. Dzięki zakładom grupy Heinz stało się prawdziwie opakowaniową metropolią.

więcej »

Interpack 2011. Jakość życia w świecie opakowań.

Najważniejsze wydarzenie w branży opakowaniowej zakończyło się ogromnym sukcesem. 2700 wystawców z ponad 60 krajów niemal jednomyślnie uznało tegoroczną

więcej »

What we do is HQ. Otwarcie nowej siedziby Edelmann Poland.

czerwiec 2011

Wyszukana muzyka, czerwony dywan, multimedialna prezentacja, zwiedzanie hali produkcyjnej, upominki dla gości, luksusowy hotel, występ gwiazdy, pyszne jedzenie – z taką fetą świętuje się w dzisiejszych czasach otwarcie nowej siedziby firmy. W szczególności jeśli jest ona obietnicą nowych możliwości produkcyjnych i rozwoju.

więcej »

W rozmiarze XXL. Inwestycje w QuadWinkowski.

marzec 2011

Otwarcie drukarni IMC S.A. Winkowski Group w Radzyminie oraz zakup nowej, wielkoformatowej offsetowej maszyny arkuszowej Heidelberg Speedmaster XL 162 5+LX3, która została uroczyście uruchomiona 23 marca br., rozpoczęły cykl inwestycji QuadWinkowski. W trakcie kuluarowych rozmów Tadeusz Winkowski powiedział mi, że w druku opakowań widzi ogromny potencjał… Co jeszcze planuje? – tego nie zdradził. więcej »

Powiew innowacji. Targi easyFairs Packaging Innovations.

marzec 2011

Podczas trzeciej edycji targów easyFairs Packaging Innovations, które odbyły się w dniach 23 i 24 marca w warszawskiej hali Expo, prawie dwa tysiące zwiedzających mogło podziwiać produkty i usługi dziewięćdziesięciu uznanych firm opakowaniowych zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

więcej »

Komentarz miesiąca

Fascynacja składanym cudełkiem-pudełkiem...

O znaczeniu opakowania w fazie zakupu można pisać bez końca. O ważności opakowań, ich wpływie na potencjalnego nabywcę oraz roli marketingowej napisano już wiele książek.

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty