Rozbudowa oferty Acti Pack

Słoiki Next TO 63 są dostępne w pojemności od 100 ml do 250 ml.

© Acti Pack

Cylindryczne butelki PET z gamy 24/410 Next cieszą się dużym zainteresowaniem, aby więc uzupełnić gamę o kolejne produkty, a tym samym dać możliwość klientom budowania linii produktów kosmetycznych w opakowaniach o komplementarnym kształcie, firma Acti Pack wprowadziła linię słoików Next TO 63.

 

Słoiki są dostępne w pojemności od 100 ml do 250 ml i weszły już w gamę produktów standardowych. Z kolei siostrzana firma Loire Plastic Industrie uzupełniła ofertę o wybór wieczek TO63, na życzenie również z platynkami samoprzylepnymi lub indukcyjnymi. Słoiki i butelki z gamy Next, tak jak wszystkie pozostałe produkty Acti Pack, mogą być produkowane w wersji PET, oraz częściowo lub całkowicie recyklingowanej. W 50% RPET butelki Next w pojemnościach 100 ml - 150 ml - 200 ml - 250 ml - 300 ml - 400 ml - 500 ml - 750 ml - 1000 ml oraz 300 ml pod pompkę firma oferuje już w standardzie, co oznacza, że dostępne są w zamówieniach już od jednej palety.

 

© Acti Pack

Imprezy targowe

Po dłuższej przerwie i wymuszonym dystansie wraca możliwość zaprezentowania nowości szerszemu odbiorcy. W tym miesiącu Acti Pack zaprasza na swoje stoiska 8-9 września w warszawskim Expo XXI podczas targów PCI Days, 27-29 września w Monako na targi Luxe Pack, oraz 28-30 września w Norymberdze podczas FachPack. Zaprezentowane zostaną nowe butelki z PET, nowe linie z PEHD oraz słoiki ze wspomnianej gamy Next i sporo innych.

 

Działalność firmy Acti Pack w Czechach liczy już 20 lat.

© Acti Pack

Dwudziestolecie firmy Acti Pack w Czechach

Przygoda Acti Pack w Czechach rozpoczęła się 15 października 2001 roku z inicjatywy jej ówczesnego dyrektora generalnego Acti Pack we Francji Roberta Cury. Produkcja w tej części Europy dała możliwość oferowania butelek i słoików z PET na rynkach w Polsce i Europie Środkowej. Od tego czasu, dzięki francusko-czeskiej współpracy, Acti Pack CZ przeszło kolejne etapy w kierunku rozwoju: po przeniesieniu do nowego zakładu produkcyjnego w 2008 roku do Janovic nad Úhlavou nastąpiła jego rozbudowa w 2015 roku, a ostatnia rozbudowa i modernizacja miała miejsce w roku 2020.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty