Zamknięcie transakcji

Oficjalne zamknięcie transakcji nastąpiło 1 czerwca 2021 roku.

© Paccor

 

Firma Paccor, producent zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych dla rynku spożywczego i gastronomicznego, z dniem 1 czerwca ogłosił oficjalne zamknięcie transakcji przejęcia Miko Pak. Jak podkreśla Andreas Schütte, prezes zarządu firmy Paccor, nabycie jest jednym z kroków będących częścią realizacji strategii wzrostu, który pozwoli na dalszy rozwój biznesu.

 „Jesteśmy wdzięczni firmie Paccor za jej zainteresowanie i wiarę w naszą działalność, a naszą współpracę postrzegamy jako kluczowy etap dla naszej firmy. Jestem przekonany, że wniesie ona znaczącą wartość dodaną do naszej działalności i że razem powinniśmy być w stanie zapewnić nasz stały, rentowny wzrost” - dodaje Karl Hermans, dyrektor zarządzający Miko Pac.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty