Premiera combiMaxx

Firma Schwarzwaldmilch jest jednym z pierwszych producentów, który zdecydował się na rozwiązanie combiMaxx firmy SIG.

© SIG

Niemiecka mleczarnia Schwarzwaldmilch została pierwszym użytkownikiem innowacyjnego zamknięcia do kartonowych opakowań combiMaxx firmy SIG. Jak podkreśla producent, rozwiązanie jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w zakresie wygodnych opakowań do żywności. Nowe, szersze zamknięcie combiMaxx przenosi wygodę na nowy poziom, zapewniając jednocześnie płynne i łatwe wdrożenie rozwiązania na istniejących liniach rozlewniczych SIG.

Schwarzwaldmilch oferuje combiMaxx we wszystkich swoich produktach w opakowaniach kartonowych combibloc Slimline firmy SIG o pojemności 1000 ml. Dzięki dużemu otworowi o średnicy wewnętrznej 25 mm, nowe zamknięcie zapewnia optymalny przepływ produktu i łatwe użytkowanie. Inne korzyści wynikające z zastosowania combiMaxx obejmują także specjalny pierścień znajdujący się wokół nakrętki, który zabezpiecza produkt przed wydostaniem się na zewnątrz opakowania, zapewniając szczelne przechowywanie i możliwość wielokrotnego otwierania i zamykania. CombiMaxx można łączyć ze wszystkimi opakowaniami combibloc i combifit średniej i dużej wielkości, w tym combiblocSlimline, combiblocMidi i combifitMidi.

„Nowe zamknięcie combiMaxx firmy SIG w opakowaniach naszych produktów zapewnia konsumentom wyjątkową wydajność, jednocześnie wzmacniając pozycję marki. Ścisła współpraca z firmą SIG pozwala nam zwiększyć wygodę użytkowania bez potrzeby stosowania nowego aplikatora zamknięć czy też jakichkolwiek większych inwestycji na linii produkcyjnej” - podkreśla Andreas Schneider, dyrektor zarządzający Schwarzwaldmilch.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty