200 lat doświadczenia

Spółka Eviosys z siedzibą w Zug w Szwajcarii jest dostawcą opakowań metalowych, produkującym puszki do żywności i wieczka, puszki aerozolowe, metalowe zamknięcia i opakowania promocyjne, w których oferowane są produkty setek marek konsumenckich.

© Eviosys

W branży opakowań pojawiła się nowa firma - Eviosys, dostarczająca inteligentne i przyjazne dla środowiska rozwiązania opakowaniowe. Firma powstała w wyniku sfinalizowania przez KPS Capital Partners przejęcia działalności Crown Holdings w zakresie opakowań na żywność i opakowań konsumenckich w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Spółka jest jednym z największych europejskich producentów opakowań do żywności ze stali i aluminium, obsługującym globalnych i regionalnych klientów z branży spożywczej oraz produktów konsumenckich. Znajdujące się w Polsce zakłady produkcyjne, dotychczas należące do firmy Crown, to fabryka w Goleniowie (zajmująca się produkcją wieczek metalowych do butelek i słoików szklanych) oraz fabryka w Pruszczu Gdańskim (produkująca puszki metalowe). Kluczową wartością dla Eviosys jest zrównoważony rozwój. Portfolio produktów firmy jest skoncentrowane na materiałach metalowych w całości nadających się do recyklingu. Eviosys dysponuje siedmioma studiami projektowymi i trzema laboratoriami w całej Europie. Dyrektorem generalnym spółki został Tomás López, od wielu dekad związany z branżą opakowaniową. Wcześniej pełnił on funkcję dyrektora generalnego firmy Mivisa przed jej przejęciem przez Crown Holdings w 2014 roku.

„To niezwykle ekscytujący moment dla branży opakowaniowej. W Eviosys łączy się 200 lat doświadczenia w dostarczaniu opakowań do zabezpieczania produktów i promowaniu marek z nastawieniem na innowacje, które pomagają chronić planetę. Dzięki obecności w różnych częściach regionu EMEA, wejście Eviosys na rynek oznacza prawdziwą rewolucję dla całej branży, której efektem będą nowoczesne i zrównoważone opakowania dla wszystkich” - podkreśla Tomás López.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty