Rozmowy spakowane

Rozmowy spakowane to seria autorskich podcastów Targów w Krakowie, organizatora Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations.

 

Organizatorzy targów Packaging Innovations startują z serią autorskich podcastów „Packaging Innovations - rozmowy spakowane”. Gośćmi spotkań będą znani eksperci, którzy opowiedzą o trendach w branży opakowań, jej wyzwaniach oraz perspektywach rozwoju. Serię rozpoczęła rozmowa z Konradem Nowakowskim z Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań (PIOIRO) na temat ekoprojektowania opakowań. Następnymi gośćmi będą m.in. Tyberiusz Mazurek z Mondi Group, który poruszy temat opakowań w handlu e-commerce i Blanka Chmurzyńska-Brown z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, która opowie o najnowszych trendach w opakowaniach na rynku kosmetycznym.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty