Ujednolicony branding

W ramach strategii „One Brand” opakowania produktów Coca-Coli będą od teraz spójne na wszystkich rynkach, na których obecna jest marka.

© Coca-Cola

Firma Coca-Cola odświeżyła opakowania produktów Cola-Cola oraz Diet Coke w ramach globalnej strategii marketingowej „One Brand”, której celem jest ujednolicenie wszystkich puszek napojowych producenta. Pierwsza zmiana dotyczyła wyglądu opakowania produktu Coca-Cola Zero Sugar i została przeprowadzona w lutym tego roku. Projekt puszek został uproszczony - logo znajduje się teraz na górze etykiety, natomiast klasyczna czerwień pozostała na wszystkich wariantach napoju. Zmiana dotyczyć będzie opakowań na wszystkich rynkach światowych i będzie wdrażana przez cały 2021 rok.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy, ujednolicając i upraszczając system projektowania we wszystkich trzech wariantach, producent uzyskał możliwość rozszerzenia ikoniczności logo i marki na napoje bez cukru i zachęcenia większej ilości konsumentów do wypróbowania Coca-Cola w wersji bez cukru oraz w wersji dietetycznej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty