Pełna produkcja Bag-in-Box

Zakład produkcyjny Ibi w Hiszpanii działa już od 45 lat - w 2007 roku został przejęty przez firmę Smurfit Kappa.

© Smurfit Kappa

Firma Smurfit Kappa zakończyła rozbudowę zakładu produkującego materiały elastyczne w Ibi w Hiszpanii. Inwestycja o wartości 12 milionów euro zaowocowała powiększeniem powierzchni produkcyjnej o dodatkowe 4 300 metrów kwadratowych i ma pozwolić firmie na bardziej zaawansowaną produkcję folii. Fabryka rozpoczęła działalność na początku tego roku i jak twierdzi producent, będzie jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcji rozwiązań opakowaniowych Bag-in-Box w Europie.
Zakład zostanie wyposażony innowacyjne maszyny, które pozwolą na realizację pełnego cyklu produkcyjnego opakowań typu Bag-in-Box. Taki model produkcji oznacza nie tylko szybszą i bardziej efektywną obsługę klientów, ale także znaczne zmniejszenie wpływu na środowisko - do 21 procent mniej emisji dwutlenku węgla powstałych w produkcji materiałów elastycznych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty