Metpack wraca do gry

Rejestracja na międzynarodowe targi opakowań metalowych Metpack odbywa się na stronie www.metpack.de.

 

© Messe Essen

Targi Metpack, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży dla producentów opakowań metalowych, początkowo miały odbyć się w 2020 roku, jednak z powodu pandemii musiały zostać odwołane. Zgodnie z zapowiedzią organizatorów, wydarzenie odbędzie się w dniach od 2 do 6 maja 2023 roku w Messe Essen. Wiele międzynarodowych firm zgłosiło już swój udział w targach. Na zwiedzających czekają liczne atrakcje oraz najnowsze produkty i innowacje dotyczące wszystkich aspektów pakowania od maszyn i urządzeń, po rozwiązania opakowaniowe, a także systemy do napełniania i zgrzewania opakowań metalowych.

„Rezygnacja z targów Metpack w 2020 roku była słusznym wyborem. Teraz bardziej niż kiedykolwiek branża potrzebuje wysokiej jakości platformy do prezentowania innowacji. W 2023 roku, po sześciu długich latach bez targów, przedstawiciele przemysłu opakowań metalowych w końcu spotka się ponownie” - podkreśla Wolfgang Niemsch, przewodniczący komitetu Metpack. Targi te, które odbywają się co trzy lata razem z targami interpack, po raz ostatni odbyły się w 2017 roku. Swoje produkty zaprezentowało wtedy około 300 wystawców z 27 krajów.

Oprócz oferty prezentowanej przez wystawców, Metpack oferuje obszerny program dotyczący aktualnych trendów i rozwoju w branży opakowań metalowych. Z kolei poprzez wręczenie nagrody Metpack Innovation Award, Messe Essen uhonoruje szczególnie innowacyjne produkty i rozwiązania, które wyznaczają nowe standardy w zakresie jakości i wydajności. Ponadto na konferencjach przedstawiciele świata nauki i przemysłu będą również dyskutować o trendach przyszłości. Na gości targowych czekają również takie atrakcje jak wystawa zabytkowych maszyn pakujących.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty