Loop na całym świecie

W ramach systemu, klienci będą kupować określone produkty w opakowaniach wielokrotnego użytku. Po zużyciu produktów, puste opakowania oddawane są do sklepu, po czym Loop odbiera je, czyści i ponownie napełnia, aby ponownie dostarczyć je do sklepu.

© Loop

Firma Loop, będąca inicjatywą firmy TerraCycle i zajmująca się dostarczaniem opakowań wielokrotnego użytku w ramach nowego modelu biznesowego, rozpoczyna swoją ekspansję i wprowadza swoje usługi w sieciach sklepów na całym świecie. Dotyczy to marketów Carrefour we Francji, Tesco w Wielkiej Brytanii, AEON w Japonii, Kroger w USA oraz Woolworths w Australii. Ekspansja oznacza zakończenie projektu pilotażowego nowego systemu opakowań wielokrotnego użytku i początek kolejnej fazy rozwoju. TerraCycle i Loop współpracowały z konsorcjum wiodących firm z branży produktów konsumenckich i organizacji pod przewodnictwem inicjatywy Światowego Forum EkonomicznegoKonsumenci bez odpadów, aby opracować trzy przewodniki dla sklepów, w których zostanie wprowadzony nowy system zarządzania opakowaniami. Zawierają one wskazówki ekspertów, które pozwolą przyspieszyć przyjęcie produktów i systemów opakowań wielokrotnego użytku, takich jak Loop.  

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty