Loop na całym świecie

W ramach systemu, klienci będą kupować określone produkty w opakowaniach wielokrotnego użytku. Po zużyciu produktów, puste opakowania oddawane są do sklepu, po czym Loop odbiera je, czyści i ponownie napełnia, aby ponownie dostarczyć je do sklepu.

© Loop

Firma Loop, będąca inicjatywą firmy TerraCycle i zajmująca się dostarczaniem opakowań wielokrotnego użytku w ramach nowego modelu biznesowego, rozpoczyna swoją ekspansję i wprowadza swoje usługi w sieciach sklepów na całym świecie. Dotyczy to marketów Carrefour we Francji, Tesco w Wielkiej Brytanii, AEON w Japonii, Kroger w USA oraz Woolworths w Australii. Ekspansja oznacza zakończenie projektu pilotażowego nowego systemu opakowań wielokrotnego użytku i początek kolejnej fazy rozwoju. TerraCycle i Loop współpracowały z konsorcjum wiodących firm z branży produktów konsumenckich i organizacji pod przewodnictwem inicjatywy Światowego Forum EkonomicznegoKonsumenci bez odpadów, aby opracować trzy przewodniki dla sklepów, w których zostanie wprowadzony nowy system zarządzania opakowaniami. Zawierają one wskazówki ekspertów, które pozwolą przyspieszyć przyjęcie produktów i systemów opakowań wielokrotnego użytku, takich jak Loop.  

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty