Platyna dla DS Smith

Ocena EcoVadis odbywa się przy pomocy metodologii, która opiera się o międzynarodowe standardy, takie jak m.in. dziesięć zasad inicjatywy ONZ Global Compact.

© EcoVadis

Firma DS Smith otrzymała platynową ocenę od EcoVadis za swoje osiągnięcia w zakresie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. W zeszłym roku producent otrzymał ocenę niższą - złotą. Tym samym firma znalazła się w 1% spośród 75 000 najlepiej ocenianych firm na całym świecie. Firma uzyskała 90 na 100 punktów w zakresie zrównoważonego zaopatrzenia, z pochwałą za program zaangażowania dostawców i certyfikację łańcucha dostaw FSC, oraz 80 punktów za kwestie środowiskowe. Została również doceniona za zaangażowanie na rzecz zamknięcia obiegu poprzez lepsze projektowanie i ochronę zasobów naturalnych w ramach strategii zrównoważonego rozwoju Now and Next, zgodnie z którą zobowiązuje się do pozyskiwania papieru pochodzącego w 100 procent z recyklingu lub papieru z certyfikowanych źródeł oraz do utrzymania standardu zarządzania energią ISO 50001 we wszystkich objętych nim zakładach.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty