Targi już we wrześniu!

PCI Days to międzynarodowe targi B2B, dedykowane producentom, dostawcom i firmom działającym w branżach farmaceutycznej i kosmetycznej.

© Farmacom

Targi PCI Days odbędą się stacjonarnie 8 i 9 września 2021 roku w Warszawie. Podczas tegorocznej edycji na odwiedzających czekać będzie aż 110 stoisk wystawczych o zróżnicowanym asortymencie. Wystawcy zaprezentują najnowsze rozwiązania w zakresie surowców, maszyn, opakowań oraz wszelkich usług dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Wydarzenie będzie unikalną okazją do zapoznania się z innowacjami produktowymi i technologicznymi w obszarze leków i kosmetyków, jak również nawiązać ciekawe relacje biznesowe z przedstawicielami obu branż.

 

Tegoroczny program merytoryczny będzie obfitował w szereg różnorodnych tematów skupiających się na aktualnych potrzebach oraz wyzwaniach w branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Branżowe wydarzenia poprowadzone zostaną przez ekspertów z bogatym doświadczeniem, a odwiedzający będą mogli wybierać wśród szerokiej oferty wykładów i warsztatów. Na szczególną uwagę zasługuje konferencja „Be Inspired”, w ramach której zaprezentowane zostaną najnowsze trendy oraz surowce przyszłości branży farmaceutycznej i kosmetycznej oraz konferencja ,,Mikrobiologia produktu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz środowiska produkcyjnego”, która poprowadzona zostanie przez dr. Piotra Nowaczyka z Centrum Badań Innowacji.

 

Spotkania pełne inspiracji

Na targach po raz kolejny wydzielone zostaną Strefy Inspiracji dedykowane obu branżom. W Strefach Inspiracji odbywać się będą wykłady, w trakcie których odwiedzający będą mogli poszerzyć swoją wiedzę merytoryczną, jak również zapoznać się z najnowszymi trendami.

Bezpośrednio na stoiskach będzie możliwość zapoznania się z szerokim portfolio produktów i usług oferowanych przez wystawców. Stoiska stanowić będą platformę do budowania bezpośrednich relacji oraz czerpania inspiracji między innymi w takich obszarach jak zwiększanie efektywności produkcji, wprowadzenie nowych produktów w oparciu o innowacyjne surowce, dostosowanie opakowań do wyzwań prośrodowiskowych czy usprawnienia łańcucha dostaw.

 

Powrót do Expo XXI

Targi PCI Days 2021 odbędą się ponownie w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 - w miejscu, w którym zorganizowane zostały po raz pierwszy. Udział w Targach PCI Days 2021 jest całkowicie bezpłatny. Rejestracja na wydarzenie odbywa się na stronie www.pcidays.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty