Termiczne etykiety z recyklingu

Nowe materiały etykietowe firmy UPM Raflatac obejmują papier powlekany przeznaczony do etykietowania żywności, a także całkowicie bezfenolowy papier termiczny dla branży logistycznej i handlu detalicznego.

© UPM Raflatac

Firma UPM Raflatac wprowadziła na rynek pierwsze termiczne materiały etykietowe wykonane w całości z surowców pochodzących z recyklingu. Nowe portfolio papierowych materiałów przeznaczone jest do etykietowania żywności, a także dla branży logistycznej i handlu detalicznego. W ofercie znajdują się pierwsze na rynku etykiety z papieru termicznego Total Phenol Free wykonane w 100 procentach z włókien pochodzących z recyklingu. Nowa gama produktów firmy UPM Raflatac oferuje producentom sposób na zwiększenie udziału materiałów pochodzących z recyklingu w ich opakowaniach. Portfolio posiada certyfikat FSC, a etykiety z recyklingu zachowują te same funkcje, co materiały etykietowe wykonane z włókien pierwotnych.
Potrzeba zmniejszenia ilości odpadów i zmniejszenie zużycia surowców pierwotnych pozyskiwanych z lasów jest oczywista i rośnie w siłę. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu materiały pochodzące z recyklingu. Wprowadzając na rynek termiczne materiały etykietowe wykonane w 100% z włókien pochodzących z recyklingu, pozostajemy liderem w dziedzinie etykiet zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju. Przejście na te etykiety oferuje wiele korzyści związanych ze zrównoważonym rozwojem zarówno dla producentów i właścicieli marek, jak i dla środowiska- podkreśla Ville Pollari, dyrektor działu Business Segment VIP & Prime w firmie UPM Raflatac.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty