Zasłużony dla branży Opakowań

Z przykrością i wielkim żalem informujemy o śmierci Wacława Wasiaka, jednego z największych polskich działaczy i eksperta w dziedzinie przemysłu opakowaniowego oraz wieloletniego dyrektora Polskiej Izby Opakowań, największej w Polsce organizacji zrzeszającej przedsiębiorców przemysłu opakowaniowego.

Wacław Wasiak bez wątpienia odegrał ogromną rolę na polskim rynku opakowań, będąc nie tylko jego przedstawicielem, ale też aktywnym działaczem dzielącym się swoją wiedzą w wywiadach, na targach i spotkaniach, zapewniając producentom i przedsiębiorcom niezbędne wsparcie i wiedzę oraz umacniając polską scenę opakowaniową. Podczas zeszłorocznej edycji targów Taropak odbył się jubileusz 25-lecia Polskiej Izby Opakowań, na której Wacław Wasiak przedstawiał monografię organizacji polskiej branży opakowaniowej. Jej historia zapewne potoczyłyby się inaczej, gdyby nie nieoceniony wkład Wacława Wasiaka. Dziękujemy za umacnianie polskiego rynku opakowań i dzielenie się niezbędnym doświadczeniem i wiedzą.

Łącząc się w żałobie, rodzinie i krewnym zmarłego składamy kondolencje.

Zespół PACKAGING POLSKA

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Jak ugasić pragnienie…?

… a szczególnie pragnienie by na przykład zjeść całe niebo lub wypić wszystkie gwiazdy na niebie...?

 

Pragnienie sprawia, że wysychamy od środka, w dosłownym jak i w przenośnym tego słowa znaczeniu. Sam fakt, że masz jakieś marzenia lub pragnienia oznacza, że masz też odpowiednie zdolności do ich zrealizowania. Tak długo kiedy pragnienie jest o dobrej intencji i wiemy, czego pragniemy, nasze dążenia nabierają siły...

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty