Targi Interpack i drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi Interpack i drupa. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha. Na podstawie tego zalecenia oraz niedawnego znacznego wzrostu liczby osób zakażonych nowym koronawirusem (SARS-CoV-2), również w Europie. Ponadto istnieje ogólne orzeczenie wydane przez władze miasta Düsseldorf w dniu 11 marca 2020 r., w którym generalnie zakazuje się organizowana dużych imprez z udziałem ponad 1000 uczestników jednocześnie. "Decyzja ta została podjęta w ścisłej współpracy z naszymi doradcami oraz organizacjami wspierającymi", podkreśla Werner M. Dornscheidt, prezes zarządu Messe Düsseldorf GmbH. Stanowi to również odzwierciedlenie życzeń poszczególnych branż. "Jako ich partner robimy obecnie wszystko, co w naszej mocy, aby zmniejszyć straty ekonomiczne ponoszone przez naszych wystawców".

 

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Gala ART OF PACKAGING - nowy termin 18.05.2020

Drodzy Partnerzy, Drodzy Profesjonaliści, Drodzy Studenci,
Szanowni Państwo,

W związku obecnymi wydarzeniami postanowiliśmy przełożyć termin Gali ART OF PACKAGING. Ogrom telefonów, który otrzymaliśmy w ostatnich dniach utwierdza nas w przekonaniu, że jesteście Państwo z nami. Dziękujemy!
Dziękujemy również wszystkim za wsparcie i pozytywny feedback oraz pełne zrozumienie sytuacji.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty