Ruszyła kolejna edycja

Światowa Organizacja Opakowań (World Packaging Organisation, WPO) rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do WorldStar Packaging Awards. Do konkursu mogą trafić projekty, które zostały wyróżnione w konkursach krajowych pod patronatem WPO. Jednym z takich konkursów posiadających akredytację Światowej Organizacji Opakowań jest ART OF PACKAGING.

W zeszłorocznej edycji udział wzięli projektanci z 38 krajów świata, którzy zgłosili łącznie ponad 300 prac. Wszystkie opakowania zarejestrowane do 20 września będą oceniane przez jury podczas II posiedzenia Rady WPO, które odbędzie się 24 października w Jinan w Chinach. Wyniki WorldStar Packaging Awards zostaną ogłoszone w grudniu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowanie spontaniczne

Jeden z wydziałów strategii marketingowych uczelni wyższej, przeprowadził badania na temat roli opakowania w fazie zakupu produktu. Badanie to przeprowadzono na próbie 100 mężczyzn i kobiet (62 kobiety i 38 mężczyzn). Z grupy 62 kobiet 38 proc. kobiet było w wieku poniżej 30 lat, 48 proc. pomiędzy trzydziestym a sześćdziesiątym rokiem życia, natomiast 19 proc. powyżej sześćdziesiątego roku życia. 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty