Accurio Label 190 w Polsce

W warszawskim centrum pokazowym Konica Minolta została zainstalowana maszyna Accurio Label 190. To następca urządzenia C 71cf do druku etykiet samoprzylepnych z roli na rolę. Nowo zainstalowana maszyna  powstała z połączenia sprawdzonego druku tonerowego z rozwiązaniami technicznymi sprawdzonymi w budowie maszyn do finishingu duńskiej firmy Grafisk Maskinfabrik. Maszyna zadrukowuje większość podłoży stosowanych w druku flekso, nie wymaga podłoży dedykowanych do druku cyfrowego, oraz zapewnia jakość i odwzorowanie kolorystyczne porównywalne z drukiem offsetowym.

Jest to rozwiązanie przeznaczone dla firm planujących wejść na rynek cyfrowego druku etykiet. Może być ona także uzupełnieniem obecnie posiadanego parku maszynowego w drukarni fleksograficznej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowanie kartonowe w centrum zainteresowania świata

W ostatnich latach obserwujemy trend związany z większym zużyciem kartonu w produkcji opakowań. Ma być nie tylko pięknie, ale i ekologicznie! Luksusowo i elegancko! To właśnie w tym obszarze zabłysnąć chcą marki premium. Karton to nie mikroplastik, ale materiał, który można łatwo poddać recyklingowi.

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty