Na majówkę do stolicy. Glassman Europe w Polsce.

Targi Glassman Europe odbędą sie w Warszawie już 7-8 maja 2013 r.

Targi Glassman, od 25 lat jedna z największych na świecie imprez dedykowanych pojemnikom i opakowaniom szklanym, wreszcie zawitają do Polski. Po ostatnich sukcesach organizatorów w Istambule i Meksyku, między 7-8 maja w Warszawie na hali Expo XXI odbędzie się europejska edycja Glassman Europe 2013. Zdaniem wystawców (wśród których znajdują się takie firmy jak Emhart Glass, SORG, FIC UK, MSC-SGCC oraz Iris Inspection Machines), targi są doskonałą okazją do networkingu z najważniejszymi graczami na rynku związanymi z designem oraz produkcją pojemników i opakowań szklanych dla branży medycznej, farmaceutycznej czy przemysłowej. Organizatorzy zachęcają do udziału w targach (który jest całkowicie bezpłatny) oraz oferują szereg dodatkowych imprez zorganizowanych podczas wydarzenia, np. do case studies, analiz rynku i prezentacji portfolio międzynarodowych producentów szkła z całego świata, organizowanych przez m.in. FEVE, Stölzle Glass, Glass Global, Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, British Glass, Henderson Technology, Tses Glass, TU Freiberg (Freiberg University), Arc International, AGMS, Glass Service, Pneumofore, Forehearth Services, Xpar Vision, Heye International, Ilis GmbH, MSC & SGCC, JLI Vision, Athena i Vertech.

Rejestracji można dokonać online na stronie http://www.glassmanevents.com/europe/. Dotychczas zgłosiły się takie firmy, jak: ARC International, Ardagh Glass, Delmontex, Eczacibasi, Gallo Glass, Gunj Glass/Ali Glass, Henkel, HNGIL, Huta Szkła Czechy, Huta Szkła Dorota, Huta Szkła Wołomin, O-I / Owens-Illinois, Pavisa, Piramal Glass, Takglass, Termisil Huta Szkła, VICAL, VITRO, Warta Glass, Związek Pracodawców Polskie Szkło.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Niezastąpione szkło!

Czy możemy sobie wyobrazić wodę toaletową w opakowaniu PET, piwo w kartoniku, wino lub alkohole wysokoprocentowe w puszce? Stanowczo NIE! Byłoby to swojego rodzaju gwałtem na tych wyrobach. Co prawda ekskluzywne perfumy zapakowane są z reguły dodatkowo w elegancki kartonik, ale sam produkt jest zawsze w szklanym „majstersztyku”. Eleganckimi perfumami, podobnie jak i szlachetnymi trunkami napełniane są wyłącznie szklane butelki. Kiedy przyjrzymy im się bliżej, zauważymy, że niejednokrotnie zdobią je wymyślne wzory.

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty