Hobok w koronie. Chemopak nadal w natarciu! – wprowadza na rynek nowy produkt.

Ziarnko do ziarnka, aż zbierze się... pełen zakres dostaw i usług. Chemopak nie daje o sobie zapomnieć – po przeprowadzeniu dogłębnych i szczegółowych badań opakowań w aspekcie ich jakości oraz spełnienia wszelkich wymogów i wprowadzeniu kartonowej sprzedaży puszek przez Internet, nadszedł czas na kolejne rozszerzenie oferty i gamy produktów – tym razem na scenę rynkową i do portfolio firmy wkraczają hoboki z koronowym wiekiem.

 

Wprowadzone na rynek hoboki z wiekiem koronowym posiadają zakres pojemności 12, 14, 15  i 20 litrów, dzięki czemu firma potwierdza swoją elastyczność produkcyjną. Oferowane opakowania posiadają atest RID/ADR i odpowiadają międzynarodowym standardom europejskim. Mowa tu o sprawdzonej średnicy 285 mm, która sprawia, że pojemniki są kompatybilne z dostępnymi na rynku zamykarkami. Chemopak umożliwia również zakup lub wypożyczenie urządzeń tego typu.

 

Full serwis

Polskie przedsiębiorstwo sukcesywnie rozwija się w kierunku dostawcy kompletnego, aby zapewnić swoim klientom pełen zakres usług. W gamie produktów wytwarzanych w zakładzie Chemopaku w Pionkach koło Radomia znajdują się również puszki z pierścieniem o średnicy 73 lub 99 mm o pojemnościach od 200 do 1200 ml, również posiadające atest RID/ADR. Każda z nich badana jest pod kątem szczelności, a ich funkcjonalność pozwala na różne zastosowania dla produktów chemicznych. W kategorii puszek znajdują się także „szpachlówki”, tj. puszki z wieczkiem wciskanym w pobocznicę o średnicy 73 oraz 99 mm i o pojemnościach od 150 do 1000 ml. Ten model sprawdza się jako opakowanie produktów o konsystencji past, stosowanych np. jako środki do pielęgnacji aut w przemyśle samochodowym. Ponadto firma oferuje butelki pod korek, które, posiadając taki sam zakres średnic (73 i 99 mm) oraz pojemności (od 200 do 1200 ml) stanowią alternatywę dla puszek z pierścieniem w zastosowaniach chemicznych. Butelki posiadają różne opcje zamknięć i także są poddawane badaniom szczelności. Natomiast wprowadzone obecnie hoboki z wiekiem koronowym poszerzyły gamę dostępnych wiader o średnicach 248 oraz 300 mm i pojemnościach od 8 do 25 litrów. One także są zgodne z wymogami UE i posiadają niezbędne atesty.

 

Polskie i zagraniczne

Tak intensywny rozwój przedsiębiorstwa ma miejsce od 2008 roku, kiedy Chemopak nabyła grupa Pirlo. Dzięki tej przynależności firma oferuje również wiele innych opakowań, jak chociażby wiadra SiCan Plus o pojemnościach od 2,5 do 6 litrów oraz pojemniki dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego czy farmaceutycznego. Podążanie za trendami idzie w parze ze staraniem się o kolejne certyfikaty jakości – od 2011 roku Chemopak posiada certyfikat ISO 9001:2008, natomiast obecnie zarząd firmy dąży do uzyskania certyfikatu środowiskowego, które planowane jest na przyszły rok.

 

Na targach Taropak w Poznaniu, w dniach od 8. do 11. października 2012 r., Chemopak swoim klientom i odwiedzającym zaprezentuje ogromną różnorodność oferowanych opakowań.

Pawilon 12, stoisko 56

 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska i przekonania się o możliwościach przedsiębiorstwa.

Już się cieszymy na te spotkania!

H. Strobl

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Zmiana

Warto wiedzieć, że na dobrą zmianę opakowania zawsze jest odpowiednia pora. Nie liczy się ani dzień, ani pora roku, ani koniunktura. Liczy się tylko wola zmiany i nowa, lepsza wizja. Ktoś mądry zauważył, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Tak, to się zgadza. Ja dodałabym również, iż postrzeganie zależy od naszej wiedzy, predyspozycji, umiejętności, doświadczenia, mądrości, inteligencji, poczucia humoru...

Reklama

Ankieta

Jak oceniasz nową stronę internetową

5
4
3
2

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty