Hobok w koronie. Chemopak nadal w natarciu! – wprowadza na rynek nowy produkt.

Ziarnko do ziarnka, aż zbierze się... pełen zakres dostaw i usług. Chemopak nie daje o sobie zapomnieć – po przeprowadzeniu dogłębnych i szczegółowych badań opakowań w aspekcie ich jakości oraz spełnienia wszelkich wymogów i wprowadzeniu kartonowej sprzedaży puszek przez Internet, nadszedł czas na kolejne rozszerzenie oferty i gamy produktów – tym razem na scenę rynkową i do portfolio firmy wkraczają hoboki z koronowym wiekiem.

 

Wprowadzone na rynek hoboki z wiekiem koronowym posiadają zakres pojemności 12, 14, 15  i 20 litrów, dzięki czemu firma potwierdza swoją elastyczność produkcyjną. Oferowane opakowania posiadają atest RID/ADR i odpowiadają międzynarodowym standardom europejskim. Mowa tu o sprawdzonej średnicy 285 mm, która sprawia, że pojemniki są kompatybilne z dostępnymi na rynku zamykarkami. Chemopak umożliwia również zakup lub wypożyczenie urządzeń tego typu.

 

Full serwis

Polskie przedsiębiorstwo sukcesywnie rozwija się w kierunku dostawcy kompletnego, aby zapewnić swoim klientom pełen zakres usług. W gamie produktów wytwarzanych w zakładzie Chemopaku w Pionkach koło Radomia znajdują się również puszki z pierścieniem o średnicy 73 lub 99 mm o pojemnościach od 200 do 1200 ml, również posiadające atest RID/ADR. Każda z nich badana jest pod kątem szczelności, a ich funkcjonalność pozwala na różne zastosowania dla produktów chemicznych. W kategorii puszek znajdują się także „szpachlówki”, tj. puszki z wieczkiem wciskanym w pobocznicę o średnicy 73 oraz 99 mm i o pojemnościach od 150 do 1000 ml. Ten model sprawdza się jako opakowanie produktów o konsystencji past, stosowanych np. jako środki do pielęgnacji aut w przemyśle samochodowym. Ponadto firma oferuje butelki pod korek, które, posiadając taki sam zakres średnic (73 i 99 mm) oraz pojemności (od 200 do 1200 ml) stanowią alternatywę dla puszek z pierścieniem w zastosowaniach chemicznych. Butelki posiadają różne opcje zamknięć i także są poddawane badaniom szczelności. Natomiast wprowadzone obecnie hoboki z wiekiem koronowym poszerzyły gamę dostępnych wiader o średnicach 248 oraz 300 mm i pojemnościach od 8 do 25 litrów. One także są zgodne z wymogami UE i posiadają niezbędne atesty.

 

Polskie i zagraniczne

Tak intensywny rozwój przedsiębiorstwa ma miejsce od 2008 roku, kiedy Chemopak nabyła grupa Pirlo. Dzięki tej przynależności firma oferuje również wiele innych opakowań, jak chociażby wiadra SiCan Plus o pojemnościach od 2,5 do 6 litrów oraz pojemniki dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego czy farmaceutycznego. Podążanie za trendami idzie w parze ze staraniem się o kolejne certyfikaty jakości – od 2011 roku Chemopak posiada certyfikat ISO 9001:2008, natomiast obecnie zarząd firmy dąży do uzyskania certyfikatu środowiskowego, które planowane jest na przyszły rok.

 

Na targach Taropak w Poznaniu, w dniach od 8. do 11. października 2012 r., Chemopak swoim klientom i odwiedzającym zaprezentuje ogromną różnorodność oferowanych opakowań.

Pawilon 12, stoisko 56

 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska i przekonania się o możliwościach przedsiębiorstwa.

Już się cieszymy na te spotkania!

H. Strobl

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Niezastąpione szkło!

Czy możemy sobie wyobrazić wodę toaletową w opakowaniu PET, piwo w kartoniku, wino lub alkohole wysokoprocentowe w puszce? Stanowczo NIE! Byłoby to swojego rodzaju gwałtem na tych wyrobach. Co prawda ekskluzywne perfumy zapakowane są z reguły dodatkowo w elegancki kartonik, ale sam produkt jest zawsze w szklanym „majstersztyku”. Eleganckimi perfumami, podobnie jak i szlachetnymi trunkami napełniane są wyłącznie szklane butelki. Kiedy przyjrzymy im się bliżej, zauważymy, że niejednokrotnie zdobią je wymyślne wzory.

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty