Kalendarium

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

26-28.09.2022 · TAROPAK, Poznań

03-05.10.2022 · LuxePack, Monaco

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

11-14.09.2023 · LABELEXPO, Bruksela

Aktualności

Wysokowydajna folia BOPP do etykiet samoprzylepnych. Rayoface JB od Innovia

Innovia Films opracowała wysokowydajną, błyszczącą białą folię BOPP, Rayoface JB (JB47). Innowacyjna folia o grubości 47 mikronów, przeznaczona do produkcji etykiet samoprzylepnych, łączy w sobie zalety folii kawitowanych i stałych.

 

więcej

Satysfakcjonujące podsumowanie działalności

Zakończony w marcu rok obrotowy okazał się dla Heidelberg Polska pasmem niekończących się sukcesów. Zanotowane wzrosty wyników finansowych i spektakularne instalacje w dwóch polskich drukarniach ugruntowują pozycję firmy jako lidera wśród dostawców maszyn poligraficznych. O wynikach firmy, rozwoju i satysfakcji ze zrealizowanych przedsięwzięć opowiada w wywiadzie Prezes Heidelberg Polska Krzysztof Pindral.

Elastyczna produkcja z FANO

Etykieta to wizytówka opakowania. Pełni ona nie tylko rolę informacyjną, ale i reprezentacyjną, często decydując o tym, czy produkt przekona do siebie konsumenta i trafi do jego koszyka zakupowego. Obecne technologie zapewniają producentom opakowań nieskończone możliwości w ich projektowaniu.

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty

Reklama

Biznes & Wydarzenia

Rozwój sieci sprzedaży. Ewout Maartense dołącza do Scodix

Scodix, wiodący dostawca cyfrowych rozwiązań uszlachetniających dla branży pograficznej, mianował Ewout Maartense na stanowisko kierownika sprzedaży w krajach Beneluksu. Nowo utworzone stanowisko w strukturach firmy podkreśla jej dynamiczny rozwój w ostatnich miesiącach.

Wspólny projekt Orlen Oil i UPM Raflatac Wsparcie gospodarki obiegu zamkniętego

UPM Raflatac, wiodący producent przyjaznych dla środowiska rozwiązań etykietowych i Orlen Oil, wiodący producent środków smarnych współpracują od lutego 2022 roku.

Restrukturyzacja Polar Group. Firma wraca do gry

Światowy lider technologii uszlachetniania druku oraz produkcji maszyn do cięcia firma Polar, przechodzi restrukturyzację. Do Polar Group należą: Adolf Mohr Maschinenfabrik, Polar-Mohr Maschinenvertriebsgesellschaft i Dienst Verpackungstechnik.

Fotogaleria

Partnerzy