Robot jak z filmu. Kliklok Internationał prezentuje

Nowa, bardziej wydajna maszyna do formowania kartonów ładowanych od góry od Kliklok International ma więcej wspólnego z amerykańskim filmem, poza samą nazwą.

 

Hasło „Transformer” kojarzy się głównie z filmem, bądź komiksem, o supernowoczesnych robotach. Co amerykańskie kino akcji ma wspólnego z branżą opakowaniową? Chociażby to, że na rynku pojawiła się właśnie najnowsza, bardziej wydajna maszyna do formowania opakowań kartonowych ładowanych od góry – nazwana właśnie TransFormer. 

 

Jednak podobieństwa nie kończą się na samej nazwie. Bowiem rozwiązanie od Kliklok International, międzynarodowego producenta maszyn do pakowania, wyróżnia się wydajnością – może obsługiwać do 120 kartonów na minutę zarówno zamykanych, jak i klejonych za pomocą jednej głowicy. Dzięki temu nie tylko zmniejsza koszty automatyzacji procesu pakowania, ale również znacząco zwiększa wydajność i prędkość produkcji.

 

Bohater linii produkcyjnej

TransFormer od Kliklok International wyposażony jest w kolorowy ekran dotykowy Insight, zaprojektowany pod kątem łatwości obsługi, dzięki czemu urządzenie idealnie nadaje się dla podmiotów działających na rynku spożywczym, które poszukują wysokowydajnych, jak i łatwych w obsłudze maszyn. Funkcje automatycznego programowania ekranu dotykowego pozwalają na wyeliminowanie błędów osób obsługujących urządzenie i uzyskanie jednorodnych efektów pracy, niezależnie od poziomu umiejętności personelu. Dostępna jest również zaawansowana diagnostyka, która pozwala użytkownikom zrozumieć wymogi dotyczące wydajności i obsługi maszyny. Dodatkowo system do ładowania z ergonomicznym zasobnikiem na poziomie pasa gwarantuje ciągłość i regularność podawania kartonów, co pozwala zachować kontrolę i wysoką wydajność pracy, bez opóźnień w produkcji. Unikalny system mocowania, z wysoce precyzyjnym liniowym trzpieniem prowadnicy, oraz zastosowanie serwonapędu pozwalają zwiększyć dokładność pozycjonowania bezwzględnego „głowica-wgłębienie”. Posiadając stopień ochrony IP54, maszyna TransFormer jest odporna na działanie wody i kurzu. „Jesteśmy przekonani, że to najbardziej innowacyjna maszyna do formowania opakowań kartonowych dostępna aktualnie na rynku. Innowacyjność miała zawsze kluczowe znaczenie w naszej działalności, dlatego też nie możemy doczekać się, aby w praktycznym zastosowaniu podziwiać elastyczność urządzenia TransFormer” – powiedział Neil Fowell, dyrektor zarządzający Kliklok International.

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Niezastąpione szkło!

Czy możemy sobie wyobrazić wodę toaletową w opakowaniu PET, piwo w kartoniku, wino lub alkohole wysokoprocentowe w puszce? Stanowczo NIE! Byłoby to swojego rodzaju gwałtem na tych wyrobach. Co prawda ekskluzywne perfumy zapakowane są z reguły dodatkowo w elegancki kartonik, ale sam produkt jest zawsze w szklanym „majstersztyku”. Eleganckimi perfumami, podobnie jak i szlachetnymi trunkami napełniane są wyłącznie szklane butelki. Kiedy przyjrzymy im się bliżej, zauważymy, że niejednokrotnie zdobią je wymyślne wzory.

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty