Zapomnij o wszystkim i zanurz się w świecie rozrywki online - Ice Casino

Aktualności

Solidne skrzyniopalety na odpady poprodukcyjne. Niezawodny model Craemer CB3

Skrzyniopalety Craemer CB3 to połączenie palety i skrzyni z tworzywa sztucznego nadającego się do kontaktu z żywnością. Są higieniczne i trwałe nawet przy intensywnym użytkowaniu. Po udanych testach zdecydowała się na nie duża polsko-niemiecka firma z branży przetwórstwa mięsa.

 

więcej

Satysfakcjonujące podsumowanie działalności

Zakończony w marcu rok obrotowy okazał się dla Heidelberg Polska pasmem niekończących się sukcesów. Zanotowane wzrosty wyników finansowych i spektakularne instalacje w dwóch polskich drukarniach ugruntowują pozycję firmy jako lidera wśród dostawców maszyn poligraficznych. O wynikach firmy, rozwoju i satysfakcji ze zrealizowanych przedsięwzięć opowiada w wywiadzie Prezes Heidelberg Polska Krzysztof Pindral.

Elastyczna produkcja z FANO

Etykieta to wizytówka opakowania. Pełni ona nie tylko rolę informacyjną, ale i reprezentacyjną, często decydując o tym, czy produkt przekona do siebie konsumenta i trafi do jego koszyka zakupowego. Obecne technologie zapewniają producentom opakowań nieskończone możliwości w ich projektowaniu.

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty

Biznes & Wydarzenia

Hamulec inwestycyjny zaciągnięty. Biznesowe perspektywy dla II kwartału

Pierwszy tegoroczny subindeks Barometru EFL dla sektora produkcyjnego wyniósł 48,9 pkt. i jest o 1,9 pkt. wyższy niż trzy miesiące wcześniej. Jest to najwyższy wskaźnik od roku, kiedy w I kwartale 2022 roku wyniósł 49,9 pkt. Hamulec inwestycyjny pozostaje zaciągnięty – tylko 1 procent firm produkcyjnych planuje wzrost inwestycji, a co dziesiąty ich spadek.

Grafotronic wzmacnia sprzedaż. Nowa osoba w europejskim zespole

Grafotronic, jeden z wiodących dostawców urządzeń do cyfrowego wykańczania, ogłosił pierwszą kluczową zmianę personalną w firmie w nowym roku. Do europejskiego zespołu sprzedaży firmy dołączyć Patrick Brouns.

Drukpol Flexo przejęty. Przetasowania na rynku opakowań giętkich

Constantia Flexibles, trzeci największy producent opakowań giętkich na świecie, podpisał umowę o przejęciu polskiej firmy Drukpol Flexo. Obie strony oczekują wymiernych korzyści - Constantia Flexibles wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku opakowań giętkich natomiast Drukpol Flexo powiększy swoje dotychczasowe portfolio produktów.

 

Fotogaleria

Partnerzy