Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

Aktualności

UPM Raflatac i Orthex. Razem dla oceanów

Firmy UPM Raflatac i Orthex połączyły siły, aby oferować produkty gospodarstwa domowego i etykiety do nich wykonane z przetworzonego plastiku, który dzięki temu nie trafi jako odpad morski. Obie firmy są częścią łańcuchów wartości, które zbierają odpady z tworzyw sztucznych i przekształcają je z powrotem w surowce.

 

 

więcej

Satysfakcjonujące podsumowanie działalności

Zakończony w marcu rok obrotowy okazał się dla Heidelberg Polska pasmem niekończących się sukcesów. Zanotowane wzrosty wyników finansowych i spektakularne instalacje w dwóch polskich drukarniach ugruntowują pozycję firmy jako lidera wśród dostawców maszyn poligraficznych. O wynikach firmy, rozwoju i satysfakcji ze zrealizowanych przedsięwzięć opowiada w wywiadzie Prezes Heidelberg Polska Krzysztof Pindral.

Elastyczna produkcja z FANO

Etykieta to wizytówka opakowania. Pełni ona nie tylko rolę informacyjną, ale i reprezentacyjną, często decydując o tym, czy produkt przekona do siebie konsumenta i trafi do jego koszyka zakupowego. Obecne technologie zapewniają producentom opakowań nieskończone możliwości w ich projektowaniu.

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty

Biznes & Wydarzenia

Flint Group z nowym sklepem online. W trosce o satysfakcję klientów

Flint Group Packaging potwierdził swoje zaangażowanie w ułatwianie prowadzenia działalności i efektywność zamówień dla swoich klientów za pomocą platformy Webshop.

 

Europejskie Stowarzyszenie Przetwórców Tworzyw Sztucznych. Tadeusz Nowicki zostaje wiceprezesem

Tadeusz Nowicki, prezes należącego do Konfederacji Lewiatan Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych oraz Grupy ERGIS, został powołany na stanowisko wiceprezesa  Europejskiego Stowarzyszenia Przetwórców Tworzyw Sztucznych (EuPC).

 

Zmiany osobowe w Grupie Polar. Nowa energia w dziale sprzedaży

Grupa Polar chce wzmocnić swoje dwie marki Polar i Dienst dzięki zmianom osobowym w dziale sprzedaży. Nowym dyrektorem ds. rozwoju biznesu i sprzedaży w firmie Polar-Mohr został mianowany Markus Judel, który jest związany z firmą od 1989 roku.

 

Fotogaleria

Partnerzy