Inwestycja w Wörrstadt

Instalacja pierwszej maszyny odbędzie się w trzecim kwartale 2021 roku, drugiej - w drugim kwartale 2022 roku, z kolei trzeciej w roku 2023.

© Thimm

Firma Thimm planuje zainwestować w zakład w Wörrstadt sześć milionów euro do 2023 roku. W ramach tej inwestycji zostaną zainstalowane trzy maszyny do klejenia opakowań składanych wraz z urządzeniami peryferyjnymi. Umożliwi to producentowi rozszerzenie portfolio produktów o zrównoważone opakowania dla rynku e-commerce oraz opakowania specjalne z wysokiej jakości drukiem cyfrowym, flekso i offsetowym oraz nowe rozwiązania w ofercie displayów. Ponadto producent planuje rozbudowę działu prepress i jego ścisłą integrację w ramach działalności całej grupy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty